пн-чт 09:00 - 18:00
пт 09:00 - 17:00
сб-нд - вихідний
Показати телефони
  • (044) 593-18-26 (27,28,29)
  • (044) 225-64-11
Хочете отримати консультацію менеджера?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ

Про компанію «Сила світла»

«Сила Світла» сьогодні — перспективна компанія, що динамічно розвивається,  в галузі електросвітлотехніки. «Сила Світла» — згуртована команда професіоналів.
Багаторічний досвід роботи на ринку світлотехніки дозволяє надати Вам технічні консультації фахівців найвищого рівня, конкурентоспроможні ціни, індивідуальні умови роботи та гарантує підхід у бізнесі з урахуванням Ваших очікувань.
Нами завжди керує те, що світло повинне бути правильним! Правильне світло — грамотно спроектований проект освітлення, якісне обладнання та енергоефективні рішення!
Будучи офіційним дистриб’ютором компаній Sylvania, Osram, GeneralElectric, Tridonic, BJB, Lezard, «Світлові Технології», «Біле Світло», Lena Lighting, Elkamet, БСЗ «Люмен», ми маємо можливість запропонувати Вам широкий асортимент продукції, що випускається нашими партнерами. Придбати світильники в Києві та в  інших містах дуже просто — звертайтеся до нас!

Потребуєте правильного якісного освітлення? Шукаєте енергоефективні промислові світильники? Або, можливо, Вам необхідні сучасні офісні світильники? Ми оперативно підберемо для Вас освітлювальні прилади залежно від Вашого бюджету й поставлених завдань із освітлення.
Якщо Ви  бажаєте придбати  лампи спеціального призначення та не можете їх знайти — звертайтеся в компанію «Сила Світла». Лампи в Києві на складі — широкий асортимент і оптимальне співвідношення «ціна-якість».
Пропонуємо ознайомитися з четвертим випуском корпоративного видання компанії «Сила Світла». Тема номера присвячена люмінесцентним лампам. Інформація надана партнерами компанії «Сила Світла» — Osram, Sylvania, «Світлові Технології», Lena Lighting.

Запросити ціну