пн-чт 09:00 - 18:00
пт 09:00 - 17:00
сб-нд - вихідний
Показати телефони
  • (044) 593-18-26 (27,28,29)
  • (044) 225-64-11
Хочете отримати консультацію менеджера?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ

Партнери

logo_Elkamet

Elkamet Kunststofftechnik GmbH —компанія, лідер у виробництві елементів декоративного освітлення для доріг, парків, скверів та тротуарів. Компанія виробляє широкий спектр розсіювачів починаючи з 1955 року. Застосування ударостійкого пластику, спеціальних захисних покриттів (Faktor 10), забезпечує захист від пожовтіння, гарантують надійності та довговічності продукції. Широкий асортимент, необмежений вибір форм, сучасний і стильний дизайн- основні відзнаки продуктів Elkamet. На території України офіційним дистриб’ютором Elkamet є «СИЛА СВІТЛА».

www.elkamet.de

Tridonic-logo

TRIDONIC-австрійський виробник компонентів для освітлювального обладнання. З 1956р. займає провідну позицію на ринку світлотехніки з виробництва компонентів для освітлювальних приладів.

Компанія є лідером в розробці інноваційних продуктів та технологій. Продукує обладнання: баласти (електронні баласти), запалюючі пристрої, блоки живлення, трансформатори, світлодіодні модулі та системи керування для них, система керування освітленням. Застосування інноваційних технологій, інтелектуальний потенціал співробітників, надання ринку тільки якісних і надійних продуктів є запорукою успіху компанії сьогодні та її процвітання в майбутньому.

www.tridonicatco.com

BJB_Logo

Компанія BJB (Німеччина) була заснована в 1867 році. За більш ніж 140 років історії пройшовши шлях від заводу гасових ламп до провідного виробника компонентів до освітлювальних пристроїв і розробника автоматизованих інноваційний проектних рішень (ADS). Асортимент виробництва на сьогодні складає близько 2000 найменувань.

BJB компоненти: лампотримачі та стартеротримачі для люмінесцентних лампи, пиловологозахищенні патрони для люмінесцентних ламп, лампотримачі для компактних люмінесцентних ламп, патрони для газорозрядних ламп, клемні колодки та з`єднувальні елементи, патрони для галогенних ламп розжарювання, патрони для галогенних ламп розжарювання низької напруги, лампотримачі для лампи розжарювання.

www.bjb.com

logo_Electronicon

Історія виробництва конденсаторів компанії Electronicon Kondesatoren GmbH бере початок з 1938 року, коли компанії Siemens частину свого виробництва перевела з Берліна до центральної частини Німеччини. Висока якість і надійність продукції є філософіею компанії.

За цей час компанія перетворилася на одну з провідних європейських компаній по виготовленню конденсаторів та обслуговує клієнтів в усьму світі.

Компанія Electronicon стала відома в світі завдяки продукцї, що використовується в галузі енергетики: конденсатори для силової електроніки, освітлювальне обладнання, обладнення для компенсації реактивної потужності, мультифункціональні вимірювальні прилади для контролю параметрів мережі.

www.electronicon.com

Druck

Міжнародна група компаній «Світлові Технології» – провідний виробник світлотехнічного обладнання.
Основна сфера діяльності групи компаній – виробництво і збут світлових приладів загального і спеціального призначення. Унікальне поєднання високої якості продукції та широкого асортименту забезпечує лідерство торгової марки «Світлові Технології».

www.ltcompany.com

logo_Lena_Lighting

Lena Lighting S.A. (Польща) – провідний виробник світильників для офісно-адміністративних приміщень, промислових об’єктів, аварійних світильників, світильників для зовнішнього архітектурного підсвічування, вуличних світильників.

Одним з основних факторів успіху Lena Lighting S.A. є висока якість вироблених світильників. З 2005 р. компанія працює за системою ISO 9001: 2000. Фахівці відділу розвитку компанії постійно працюють над підвищенням стандартів якості. Світильники Lena Lighting S.A. відповідають високим вимогам міжнародних норм по сертифікації. Це є гарантією надійності освітлювальних приладів. Виробництво світильників енергозберігаючих ламп і LED дозволяє отримати економічну вигоду. У 2006 р. Великопольская асоціація з дослідження якості в черговий раз визнала сертифікат компанії за програмою «Найвища якість».

При виготовленні світильників компанія Lena Lighting S.A. застосовує сучасні енергозберігаючі технології, піклуючись про екологію навколишнього середовища.

www.lenalighting.pl

LOGO_LUMEN

БСЗ “Люмен” – найбільший український виробник світлотехнічної продукції для адміністративно-громадських, торгових і виробничих приміщень.

Всі освітлювальні прилади сертифіковані і відповідають стандартам України. Продукція розроблена з урахуванням запитів ринку освітлювального обладнання для українського споживача, асортимент продукції здатний задовольнити вимоги вітчизняних підприємств, як за технічними характеристиками, так і за дизайном.

www.lumen.kiev.ua

Sylvania-logo

Концерн Havells Sylvania є одним з провідних світових виробників джерел світла та світильників різного застосування. Продукція концерну випускається під такими брендами як: Sylvania, Linolite, Lumiance, Concord: marlin.

Sylvania виробляє весь спектр джерел світла від побутового та промислового призначення до спеціалізованих: лампи для акваріумів і рослин, фотолампи, лампи для соляріїв, для аеропортів і т.п.

Асортимент освітлювального обладнання включає в себе: широку гаму офісних світильників, індустріальні світильники, світильники для освітлення магазинів, бутиків, готелів, барів, ресторанів, прожектори для освітлення об’єктів великої площі, світильники для зовнішнього освітлення та архітектурного підсвічування.

www.havells-sylvania.com

GE_Logo

GE – це глобальна багатопрофільна компанія, що працює в сфері реалізації інфраструктурних проектів, фінансів та мас – медіа для вирішення найскладніших завдань сучасності.

Історія GE почалася з Томаса А. Едісона, який створив компанію «Едісон Електрик Лайт» (Edison Electric Light Company) в 1878 р. У 1892 р в результаті злиття фірм «Едісон Дженерал Електрик» (Edison General Electric Company) і «Томсон- Х’юстон Електрик »(Thomson-Houston Electric Company) з’явилася на світ компанія« Дженерал Електрик »(General Electric Company).

GE складається з п’яти структурних бізнес-підрозділів, які об’єднують всі інші відділення компанії, націлені на довгострокове зростання. Крім того, більше 3000 талановитих вчених ведуть наукові розробки в глобальних НДДКР – центрах GE, працюючи над новими проривами і досягненнями.

www.gelighting.com

Osram_Logo

Компанія Osram є провідним світовим виробником світлотехнічної продукції. Вже майже 100 років назва Osram в усьому світі асоціюється зі світлом найвищої якості. Інноваційні технології і рішення допомагають фірмі постійно вдосконалювати джерела світла: для офісних приміщень та промислових цехів, для зовнішнього освітлення і для побуту.

Широкий асортимент різних ламп і світлотехнічних систем фірми Osram допомагає бути незалежними від природного освітлення: підвищує нашу безпеку і комфорт, сприяє розвитку науки і техніки, а також для економії цінних ресурсів.

www.osram.ua

Belyi_Svet_Logo

Компанія «Білий Світ» – провідний виробник освітлювального обладнання аварійного призначення. За 14 років діяльності компанії розроблені і впроваджені у виробництво 130 моделей аварійних світильників. Основна мета компанії – сприяння підвищенню ступеня безпеки середовища проживання людини шляхом повного задоволення потреб ринку в системах аварійного освітлення.

Асортимент, що випускається виробником:

– світильники аварійного освітлення;

– блоки аварійного живлення;

– системи моніторингу та управління аварійним освітленням;

– евакуаційні покажчики.

www.belysvet.com

logo_lezard

Компанія Dernek GROUP – найбільший постачальник електроустановчої, електромонтажної продукції та світлотехніки для житлово-комунального господарства, будівництва та промислових підприємств.

Lezard – це тільки сучасні матеріали та новітні технології. Завдяки якості продукції та доступним цінам торгова марка Lezard стала надійною і популярною.

Бренд «Lezard» об’єднує всі серії асортиментного ряду таких позицій як електроустановчі вироби: розетки, вимикачі, подовжувачі, аксесуари і т.п.

Бренд «Lezard» є гарантією якості і безпеки виробленої продукції.

www.lezard.su

Запросити ціну