пн-чт 09:00 - 18:00
пт 09:00 - 17:00
сб-нд - вихідний
Показати телефони
  • (044) 593-18-26 (27,28,29)
  • (044) 225-64-11

Правильне світло!

Хочете отримати консультацію менеджера?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ

Світильники ТМ «Світлові Технології» від постачальника «Сила Світла»

лампа Shape 13 Группа 19 plugs6
Світильники Джерела світла Електроустановочні
вироби
Комплектуючі
до світильників
Cветовые технологии: продукция — Сила Света


lamp

 

Якісні електротовари-запорука енергоефективних систем освітлення.

Компанія «СИЛА СВІТЛА» – дистриб’ютор світлотехніки торгових марок General Electric”, “Sylvania”, “Ledvance (Osram)”, “Tridonic”, “Lena Lighting”, “Elkamet”, БСЗ «Люмен», «Білий Світ», «Світлові Технології», “Lezard”, “BJB” в Україні.

В цьому переліку на особливу увагу заслуговують електротовари компанії «Світлові Технології» які виготовляють світильники загального та спеціального призначення. Наявність сучасної виробничої бази, яка знаходиться в м. Славутич (Київська обл.) – основа для реалізації проектів будь-якого рівня складності. Фірма постачає в Київ та інші міста України якісну світлотехніку, яка використовується в офісах, торгових центрах, громадських будівлях, спортивних школах.


До каталогу

Промислові світильники.

До групи промислових електротоварів належать прилади наступних категорій:

  • для виробничих цехів, складів
  • для автозаправних станцій
  • для транспортних компаній
  • для об’єктів з особливими умовами експлуатації ( підвищена вологість, запиленість, випаровування хімічних та/або агресивних речовин і т.п.)

До цієї лінії світлотехнічного обладнання належать світильники серії “ARCTIC”,“HBO”, “LB”, а також LED-прилади зі ступенем захисту не менше IP65. Витрати на обслуговування світлодіодного обладнання в рази нижче ніж на традиційні джерела світла.


До каталогу

Прилади для освітлення офісів та об’єктів торгівлі.

Для обслуговування систем освітлення в торгових залах, магазинах, гіпермаркетах або офісних центрів купують гуртом електротовари сучасного зразку (сумісні з підвісними стельовими системами) які відрізняються низьким споживанням енергії. «Золотим стандартом» в цій лінійці обладнання є растрові світильники “ARS”, на другому місці за рівнем попиту – прилади “OPL”.


До каталогу

Зовнішня світлотехніка

Для створення систем зовнішнього освітлення компанія виготовляє потужні світильники, прожектори, спеціальні прилади які застосовують в масштабних комплексах (будівлі летовищ, вокзалів, автомобільних трас.) Дизайнерське різноманіття обладнання, яке застосовується в архітектурному дизайні, дозволяє створити унікальні художні композиції, підсвічування фасадів та фонтанів.

Популярна група світлотехніки для спортивних об’єктів – “UM SPORT”, для освітлення під водою – “AQUA LED”, для підсвічування ґрунтових покриттів – серії “GROUND”. Для декоративного освітлення парків та скверів використовуються прилади серії “NTV”.

Компанія «СИЛА СВІТЛА» має також прожектори з різними джерелами світла, що використовуються для організації освітлення спортивних арен, тенісних кортів, льодових стадіонів.


До каталогу

Спеціальна лінія приладів

Прилади спеціального призначення – світлотехнічне обладнання для лікарень, поліклінік, лабораторій, освітніх установ, а також світильники які застосовуються в аварійних ситуаціях, техніка для проведення концертів і музичних фестивалів.

Якщо Ви плануєте придбати електротовари європейського стандарту за конкурентною ціною – обирайте продукцію в каталозі компанії «СИЛА СВІТЛА». Наші спеціалісти зроблять розрахунок, підберуть найоптимальніші прилади для організації ефективного енергозберігаючого освітлення на об’єктах різних масштабів та призначень.

Зателефонуйте до відділу продажів щоб отримати більш змістовну інформацію на предмет придбання та доставки інноваційної світлотехніки!


До каталогу

Запросити ціну